Husky | Kids Merlin
Husky Kids Merlin je zmenšená verzia klasického múmiového spacáka, ktorá bola prispôsobená pre malých dobrodruhov. viac
Husky Kids Merlin je zmenšená verzia klasického múmiového spacáka, ktorá bola prispôsobená pre malých dobrodruhov. Spací vak vyniká svojou nízkou hmotnosťou a kompaktnosťou, čo z neho robí ideálnu voľbu pre detské tábory, vodácke výpravy a kempovanie. Tieto vlastnosti sú výsledkom použitia kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú dostatočný tepelný komfort a odolnosť voči nepriaznivým podmienkam počasia. Na vnútornú stranu spacáka bol použitý 100% Polyester a na vonkajšiu 100% Polyamid (Nylon). Husky Kids Merlin je vybavený všetkými potrebnými funkciami, ako sú systém ľavého a pravého zipsu, pozdĺžne zapínanie, zatepľovacie golieriky, sťahovanie okolo hlavy, kompresný obal, vonkajšie a vnútorné vrecká a ďalšie praktické detaily. Spacák je dostupný v červeno-zelenom alebo modro-zelenom prevedení.
Parametre
| Rozmer | 70 x 170 cm |
|---|---|
| Konštrukcia | Dvojvrstvová |
| Plnenie | 1-kanálkové duté vlákno |
| Vnútorný materiál | 210T Polyester |
| Vonkajší materiál | 100% Polyamid (Nylon) |
| Rozmer v zbalenom stave | 35 x 20 cm |
| Hmotnosť (kg) | 1,47 kg |
| Dĺžka | 170 cm |
| Šírka | 70 cm |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 145 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Vrecká | Vonkajšie a vnútorné vrecko |
| T - Komfort (podľa EN13537) | 8 °C |
| T - Limit (podľa EN13537) | 2 °C |
| T - Extrém (podľa EN13537) | -10 °C |











