Husky | Junior
Husky Junior je pohodlný a kvalitný spacák pre staršie deti vhodný na rôzne outdoorové aktivity od jari do jesene. Spacák je vysoko odolný, priedušnýa dobre izoluje. viac
Husky Junior je zmenšená verzia klasického múmiového spacieho vaku s dlhším zipsom. Junior je ideálnym parťákom pre staršie deti na tábory, vodácke výpravy alebo klasické kempovanie. Mladí cestovatelia určite ocenia výber z viacerých farebných možnostíí, nízku hmotnosť aj rozumné rozmery zbaleného spacáku. Vysokú odolnosť, priedušnosť a izolačné vlastnosti zaručia najkvalitnejší materiál na vnútornej i vonkajšej strane. Súčasťou štandardnej výbavy je sťahovací golier, vonkajšie a vnútorné vrecko na drobnosti, vrecko na fixáciu karimatky, sťahovanie okolo hlavy, krycia léga hlavného zipsu a kompresný obal.
Parametre
| Priedušnosť | Áno |
|---|---|
| Materiál - výplň | Duté vlákno (1-kanálikové) |
| Rozmer | 80 x 190 cm |
| Certifikácia | Certifikát ISO_13537 |
| Hmotnosť (g) | 1200 g |
| Konštrukcia | Dvojvrstvová |
| Plnenie | 1-kanálkové duté vlákno |
| Vnútorný materiál | 100% Polyester |
| Vonkajší materiál | 210T Polyester Hexagonal Ripstop |
| Rozmer v zbalenom stave | 35 x 20 cm |
| Príslušenstvo | Kompresný obal |
| Teplota extrém | -10 °C |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 165 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Teplota komfort / high komfort | +5 °C |












