Fizan | Trek
Fizan Trek sú pevné trojdielne teleskopické trekingové paličky od známeho výrobcu Fizan, ktoré využijete ideálne pri trekingu, avšak spoľahlivo poslúžia aj pri širokej škále iných aktivít v prírode. viac
Fizan Trek sú pevné trojdielne teleskopické trekingové paličky od známeho výrobcu Fizan, ktoré najlepšie využijete pri turistike a trekoch, avšak spoľahlivo poslúžia aj pri širokej škále iných aktivít v prírode.
Telo paličiek je vyrobené z odolnej no ľahkej hliníkovej zliatiny, príznačnej pre výrobcu Fizan. Paličky sú zložené z troch dielov a je ich možné ľubovoľne teleskopicky nastaviť na požadovanú dĺžku až do maximálnej dĺžky 140 centimetrov. Paličky vážia spolu 484 gramov. Hrúbka jednotlivých dielov je 18 / 16 / 14 centimetrov, čo hovorí o mohutnejšom prevedení a a v spojení s materiálom ALU 7075 aj o vysokej odolnosti paličiek. Súčasťou balenia sú 50 milimetrové tanieriky, ktoré sú ideálnym doplnkom pre mäkký povrch a náročnejší terén. Okrem toho sú paličky dodávané aj s ochrannými gumovými koncovkami hrotov paličiek, ktoré využijete pri prevoze palíc alebo na asfaltovej ceste ako ochranu karbidových hrotov. K paličkám je ako darček priložená malá karabínka na výbavu.
Fizan Trek sú na rukoväti vybavené nastaviteľným pútkom Special Strap. Na výrobu rukoväte bola použitá guma, ktorá zabezpečuje pohodlný a hlavne istý a bezpečný úchop. O uzamykanie nastavenej dĺžky paličiek sa stará spoľahlivý a odolný skrutkovací systém Flexy Locking.
Fizan Trek sú ideálnou voľbou nielen pre všetkých turistov a trekingových nadšencov, ale aj vyznávačov iných outdoorových aktivít, ktorý hľadajú spoľahlivé a hlavne nadštandardne odolné paličky.
Telo paličiek je vyrobené z odolnej no ľahkej hliníkovej zliatiny, príznačnej pre výrobcu Fizan. Paličky sú zložené z troch dielov a je ich možné ľubovoľne teleskopicky nastaviť na požadovanú dĺžku až do maximálnej dĺžky 140 centimetrov. Paličky vážia spolu 484 gramov. Hrúbka jednotlivých dielov je 18 / 16 / 14 centimetrov, čo hovorí o mohutnejšom prevedení a a v spojení s materiálom ALU 7075 aj o vysokej odolnosti paličiek. Súčasťou balenia sú 50 milimetrové tanieriky, ktoré sú ideálnym doplnkom pre mäkký povrch a náročnejší terén. Okrem toho sú paličky dodávané aj s ochrannými gumovými koncovkami hrotov paličiek, ktoré využijete pri prevoze palíc alebo na asfaltovej ceste ako ochranu karbidových hrotov. K paličkám je ako darček priložená malá karabínka na výbavu.
Fizan Trek sú na rukoväti vybavené nastaviteľným pútkom Special Strap. Na výrobu rukoväte bola použitá guma, ktorá zabezpečuje pohodlný a hlavne istý a bezpečný úchop. O uzamykanie nastavenej dĺžky paličiek sa stará spoľahlivý a odolný skrutkovací systém Flexy Locking.
Fizan Trek sú ideálnou voľbou nielen pre všetkých turistov a trekingových nadšencov, ale aj vyznávačov iných outdoorových aktivít, ktorý hľadajú spoľahlivé a hlavne nadštandardne odolné paličky.
Parametre
| Materiál | Hliníková zliatina 7075 |
|---|---|
| Rozmer | 63 - 140 cm |
| Hmotnosť (g) | 2 x 242 g |
| Rok kolekcie | 2022 |
| Krajina výroby | Taliansko |
| Príslušenstvo | karabínka , Gumové kryty hrotu , tanieriky (1 pár - 50 mm) |
| Určenie | Turistika , trekking |
| Držadlo | Guma |
| Počet dielov | 3 |
| Hrot | E Basket Carbid |
| Pútko | Áno |
| Systém skladania | Teleskopicky (zasúvaním) |
| Systém uzamykania dĺžky | Skrutkovací (Otáčací) |
| Priemer paličky | 18 / 16 / 14 mm |






