Primus | Mimer Stove
Primus Mimer Stove je robustný turistický varič, určený hlavne na kemping. Ideálny aj na väčšie hrnce. viac
Primus Mimer Stove je robustný turistický varič, určený hlavne na kemping. Využijete ho aj na bežnú turistiku, hlavne pre väčšie skupiny, keďže je vhodný na použitie aj s väčšími hrncami, vďaka svojej širšej základni a dobrej stabilite. Šírka základne je vyše 12 cm a zároveň slúži ako závetrie na ochranu plameňa pri horších podmienkach.
Tento rokmi overený varič sa vyrába už od začiatku 80-tych rokov a môžete sa spoľahnúť, že rovnako dlho s ním môžete počítať aj Vy. Mimer Stove (v základnej verzii) je určený pre použitie s kartušami so štandardným šróbovacím závitom. Kartuša nie je súčasťou balenia.
Tento rokmi overený varič sa vyrába už od začiatku 80-tych rokov a môžete sa spoľahnúť, že rovnako dlho s ním môžete počítať aj Vy. Mimer Stove (v základnej verzii) je určený pre použitie s kartušami so štandardným šróbovacím závitom. Kartuša nie je súčasťou balenia.
Parametre
| Materiál | nerezová oceľ |
|---|---|
| Typ | Plynový varič |
| Rozmer | 125 x 125 x 85 mm (rozložený 125 x 125 x 50) |
| Palivo | plyn |
| Hmotnosť (g) | 195 g |
| Doba varu 1l vody | 3,5 min |
| Príkon (Výkon) | 2800 W |
| Doba horenia | 70 min (s 230g kartušou) min |
| Umiestnenie horáka | na kartuši |










