Pinguin | Summit 2
Priestranný a ľahký semigeodetický stan s veľmi dobrou stabilitou vo vetre. Vhodný aj na použitie do náročných podmienok. viac
Priestranný a ľahký semigeodetický stan s veľmi dobrou stabilitou vo vetre je vhodný pre horolezectvo, turistiku a pre každého, kto ocení jeho tuhú konštrukciu s tromi prútmi a štyrmi bodmi kríženia, výnimočne priestrannou predsieň aj nízku váhu. Vďaka svojej tuhosti je vhodný aj na použitie do náročných podmienok. Model 2010.
Parametre
| Materiál | Polyester , Nylon |
|---|---|
| Typ | Semi-Geodetický |
| Rozmer | cca 140 x 340 x 120 |
| Hmotnosť | 3,6 kg |
| Vetracie okná | 2 |
| Rozmer v zbalenom stave | 52 x 15 cm |
| Počet osôb | 2 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 4 000 mm |
| Vodeodolnosť podlahy | 10 000 mm |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 115 (120) cm |
| Body kríženia | 4 |
| Celková hmotnosť | 3,6 kg |
| Materiál prútov | dural 7001 T6 |
| Kolíky | spolu 0 , 20 ks , 31 |


