Pinguin | Light TL Foam
Pinguin Light TL Foam sú ultraľahké trojdielne turistické paličky s hmotnosťou iba 380 gramov (pár). viac
Pinguin Light TL Foam sú ultraľahké trojdielne turistické paličky s hmotnosťou iba 380 gramov (pár). Sú vyrobené z kombinácie ľahkej zliatiny hliníku 7001 a 7075, povrch je anodizovaný pre zvýšenie odolnosti. Trekkingové paličky Light TL Foam sú nastaviteľné v rozmedzí 66 až 136 cm. Zámok dĺžky paličiek je jednoduchý skrutkovací. Rukoväť je z tradičnej mäkkej EVA peny a je predĺžená, čo uľahčuje použitie paličiek v strmom teréne - je možné ich pohodlne chytiť aj pod rukoväťou a v strmých úsekoch a traverzoch sa prispôsobiť bez nutnosti prestavovania dĺžky paličky. Držadlá sú vybavené ľahkými pútkami na zápästie. Paličky Pinguin Light TL Foam sú dodávané s dvomi pármi odnímateľných snehových košíčkov (priemer 38 a 53 mm).
Parametre
| Rozmer | 66 - 136 cm |
|---|---|
| Hmotnosť (g) | 2 x 190 g |
| Príslušenstvo | gumové koncovky , 2 páry snehových tanierov |
| Držadlo | EVA pena (predĺžené) |
| Počet dielov | 3 |
| Hrot | Karbid wolfrámu |
| Predĺžená rukoväť | Áno |
| Systém uzamykania dĺžky | Skrutkovací (Otáčací) |
| Priemer paličky | 16 / 14 / 12 mm |
| Antishock (Odpruženie) | Nie |

