Pinguin | Lava 350
Pinguin Lava 350 je ľahký a zbaliteľný spacák plnený kačacím perím bude neoceniteľným parťákom na všetkých cestách od konca jari až do začiatku jesene. viac
Pinguin Lava 350 je ľahký a zbaliteľný spacák plnený kačacím perím bude neoceniteľným parťákom na všetkých cestách od konca jari až do začiatku jesene.
Kačacie perie s plnivosťou 650 Cuin v pomere 90/10 sa postará o výborný loft a tým pádom skvelú zbaliteľnosť pri zachovaní výborného tepelného komfortu až do -4 °C. Použité perie spĺňa certifikáciu RDS a je náležite vyčistené, takže nehrozí žiadny zápach, ktorý si pamätníci s kačacím perím spájajú. Navyše je opatrené Teflónovou úpravou, ktorá zabezpečuje rýchlejšie schnutie, zachovanie hrejivosti a nadýchanosti a je možné ho aj prať.
Vonkajšia vrstva spacáku je Nylonovou Ripstop tkaninou s úpravou CCS, ktorá zabraňuje úniku tepla, zachováva potrebnú priedušnosť a tkanina je ľahká, zbaliteľná a mäkká na dotyk.
YKK zips je vybavený polstrovanou légou zamedzujúcou úniku tepla cez zips a jazdec je navyše vybavený ochranou proti zadrhávaniu. Vďaka zipsom sa dá spojiť pravá a ľavá varianta spacákov. Vnútorné zipsové vrecko je vhodné na vybavenie, ktoré je potrebné brániť pred chladom (telefón, powerbanka, akumulátor do foťáka).
Kapucňa sa sťahuje dvoma šnúrami, respektíve guľatou pruženkou a plochou šnúrkou - tak aj v tme rozoznáte, ktorú časť kapucne sťahujete.Súčasťou balenia je aj kompresný obal na prepravu a sieťovaný skladovací obal, aby mohol spacák vetrať.
Kačacie perie s plnivosťou 650 Cuin v pomere 90/10 sa postará o výborný loft a tým pádom skvelú zbaliteľnosť pri zachovaní výborného tepelného komfortu až do -4 °C. Použité perie spĺňa certifikáciu RDS a je náležite vyčistené, takže nehrozí žiadny zápach, ktorý si pamätníci s kačacím perím spájajú. Navyše je opatrené Teflónovou úpravou, ktorá zabezpečuje rýchlejšie schnutie, zachovanie hrejivosti a nadýchanosti a je možné ho aj prať.
Vonkajšia vrstva spacáku je Nylonovou Ripstop tkaninou s úpravou CCS, ktorá zabraňuje úniku tepla, zachováva potrebnú priedušnosť a tkanina je ľahká, zbaliteľná a mäkká na dotyk.
YKK zips je vybavený polstrovanou légou zamedzujúcou úniku tepla cez zips a jazdec je navyše vybavený ochranou proti zadrhávaniu. Vďaka zipsom sa dá spojiť pravá a ľavá varianta spacákov. Vnútorné zipsové vrecko je vhodné na vybavenie, ktoré je potrebné brániť pred chladom (telefón, powerbanka, akumulátor do foťáka).
Kapucňa sa sťahuje dvoma šnúrami, respektíve guľatou pruženkou a plochou šnúrkou - tak aj v tme rozoznáte, ktorú časť kapucne sťahujete.Súčasťou balenia je aj kompresný obal na prepravu a sieťovaný skladovací obal, aby mohol spacák vetrať.
Parametre
| Materiál - výplň | Kačacie perie |
|---|---|
| Rozmer | 205 x 78 / 215 x 80 / 225 x 82 cm |
| Certifikácia | RDS |
| Hmotnosť (g) | 742 / 779 / 816 g |
| Konštrukcia | ''H'' komory |
| Plnenie | 90/10 , 650 Cuin , Kačacie perie |
| Vnútorný materiál | Polyester Ultra-Lite |
| Vonkajší materiál | Nylon Ultralight Ripstop DWR CCS |
| Príslušenstvo | Kompresný obal |
| Teplota extrém | -20 °C |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 175 / 185 / 195 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Teplota komfort / high komfort | 2 °C |
| Teplota limit / low komfort | -4 °C |
| Hmotnosť výplne | 320 / 350 / 375 g |
| Spojiteľnosť spacákov (Ľ+P zips) | Áno |














