Pinguin | Horn 20
Pinguin Horn 20 je ľahká a jednoduchá samonafukovacia karimatka s hrúbkou 2 cm. Dostupná v dvoch variantoch s rozdielnou dĺžkou. viac
Pinguin Horn 20 je ľahká a jednoduchá samonafukovacia karimatka s hrúbkou 2 cm, ktorá ponúka dobré parametre za priaznivú cenu. Model Horn 20 je tenší z dvoch variantov karimatiek Horn. Karimatka je vyrobená z plnej, neperforovanej peny, čo zabezpečí aj pri malej hrúbke lepšiu izoláciu a väčšie pohodlie, na úkor o niečo vyššej hmotnosti ako pri perforovaných modeloch. Vzhľadom na hrúbku iba 2 cm je však hmotnosť karimatky stále veľmi nízka a predurčuje ju na nosenie na treky a turistiku - váži iba 750 gramov, resp. 790 gramov pre verziu Long. Karimatka má rozmer 181 x 51 x 2 cm alebo 195 x 51 x 2 vo verzii Long. Zbalená má rozmer iba 12 x 27 cm. Je vyrobená z materiálu Polyester Ripstop Diamant s TPU lamináciou, ventil je nylonový. Súčasťou balenia je prepravný obal a opravná sada.
Parametre
| Materiál | TPU laminácia , Polyester Ripstop diamant , protišmykový povrch |
|---|---|
| Typ | Samonafukovacia |
| Rozmer | 181 x 51 x 2 / 195 x 51 x 2 (Long) |
| Rok kolekcie | 2015 |
| Hmotnosť | 0,75 / 0,79 (Long) kg |
| Konštrukcia | Plná pena TPU |
| Vnútorný materiál | Polyester Ripstop Diamant , TPU laminácia |
| Vonkajší materiál | Polyester Ripstop Diamant , TPU laminácia |
| Rozmer v zbalenom stave | priemer 12 x 27 cm |
| Príslušenstvo | opravná sada , prepravné púzdro , nylonový ventil |
| Dĺžka | 181 / 195 (Long) cm |
| Šírka | 51 cm |
| Hrúbka | 2 cm |

