Pinguin | Horizon
Priestranný stan Pinguin Horizon s veľkou variabilitou vchodov a rozmernou predsieňou zachováva výhodu malých stanov - ľahké a rýchle rozloženie. viac
Priestranný stan Pinguin Horizon je určený pre 3 osoby. Ponúka veľkú variabilitu vchodov a rozmernú predsieň, no zachováva si výhodu malých stanov - ľahké a rýchlé rozloženie. Je vhodný predovšetkým do kempu, alebo na ľahký trek.
Parametre
| Materiál | Polyester |
|---|---|
| Typ | Kopula |
| Hmotnosť | 4,9 kg |
| Konštrukcia | 5 mm , 3 prúty O 8 |
| Vetracie okná | 2 |
| Rozmer v zbalenom stave | 24 x 47 cm |
| Počet osôb | 3 - 4 |
| Predsieň | Áno |
| Vodeodolnosť tropika | 2 500 mm |
| Vchody | 2 |
| Výška stanu | 130 (135) cm |
| Body kríženia | 1 |
| Celková hmotnosť | 4,9 kg |
| Materiál prútov | laminát |
| Rozmer - vonkajší | cca 230 x 420 x 135 cm |
| Rozmer - vnútorný | 220 x 205 x 130 cm |
| Kolíky | spolu 0 , 19 ks , 47 |

