Petzl | Scorpio Vertigo Wirelock
Ferratový set s textilným vytrhávacím tlmičom pádu a elastickými slučkami a s karabínami Vertigo Wire-lock. Je určený pre zaistené cesty via ferrata. viac
Ferratový set s textilným vytrhávacím tlmičom pádu a elastickými slučkami. Je určený pre zaistené cesty via ferrata. Set je vybavený dvomi elastickými slučkami, ktoré neobmedzujú pohyb, tretia krátka slučka slúži pre traverzovanie, či odsadnutie za účelom oddychu, alebo istenie spolulezca. Textilný tlmič je uložený v ochrannom puzdre na zips, umožňujúcim ľahkú kontrolu. Set vrátane karabín má hmotnosť 380 gramov a je vhodný do hmotnosti 120 kg.
Ferratová sada Scorpio Vertigo je dodávaná s dvoma karabínami Vertigo Wire-Lock, ktoré sú špeciálne určené pre via ferraty a ponúkajú pohodlný úchop a jednoduchú manipuláciu.
Ferratová sada Scorpio Vertigo je dodávaná s dvoma karabínami Vertigo Wire-Lock, ktoré sú špeciálne určené pre via ferraty a ponúkajú pohodlný úchop a jednoduchú manipuláciu.
Parametre
| Certifikácia | UIAA , CE EN 958:2017 , U611 2013 |
|---|---|
| Hmotnosť (g) | 380 g |
| Nosnosť | 40 - 120 kg |
| Dĺžka | 77 cm |
| Výbava | popruh na odsadnutie |
| Popruhy | elastické |
| Karabíny | Vertigo Wire-Lock |
| Tlmič pádu | Trhací (patent Petzl) |

