Petzl | Scorpio Eashook
Ferratový set Petzl Scorpio Eashook s textilným vytrhávacím tlmičom pádu, s elastickými slučkami a s karabínami Eashook. Je určený pre zaistené cesty via ferrata. viac
Petzl Scorpio Eashook je ferratový set s ultrakompatkným textilným vytrhávacím tlmičom pádu a elastickými slučkami. Je určený pre zaistené cesty via ferrata. Set je vybavený dvomi elastickými slučkami, ktoré neobmedzujú pohyb a sú opatrené otočným závesom Swivel proti zamotávaniu. Tretia krátka slučka slúži pre odsadnutie za účelom oddychu. Textilný trhací tlmič je uložený v malom ochrannom puzdre, patent Petzl zaisťuje minimálny rozmer a tým pádom maximálne pohodlie pri zachovaní úplnej bezpečnosti. Set vrátane karabín má hmotnosť 470 gramov, dĺžka slučky je 85 cm. Sada je vhodná pre používateľov medzi 40 - 120 kg.
Ferratová sada Scorpio Eashook je dodávaná s dvoma integrovanými "dlaňovými" karabínami Eashook, ktoré poskytujú dokonalé pohodlie a manipuláciu a zaručujú bezpečnosť vďaka automatickej poistke proti otvoreniu.
Ferratová sada Scorpio Eashook je dodávaná s dvoma integrovanými "dlaňovými" karabínami Eashook, ktoré poskytujú dokonalé pohodlie a manipuláciu a zaručujú bezpečnosť vďaka automatickej poistke proti otvoreniu.
Parametre
| Certifikácia | UIAA , CE EN 958:2017 , U611 2013 |
|---|---|
| Hmotnosť (g) | 470 g |
| Nosnosť | 40 - 120 kg |
| Dĺžka | 84,5 cm |
| Výbava | Swivel zavesenie proti zamotávaniu popruhov , slučka na odsadnutie |
| Popruhy | elastické |
| Karabíny | Vertigo Eashook |
| Tlmič pádu | Trhací (patent Petzl) |

