Mountain Equipment | Glacier Expedition Women's
Mountain Equipment Glacier Expedition Women's je páperový spacák navrhnutý pre ženy, ktorý je odolný voči vode, vetru a zároveň je výborne priedušný. viac
Parametre
| Vodeodolnosť | Áno |
|---|---|
| Materiál - výplň | Kačacie perie |
| Plnenie | 90/10- 700cuin , Kačacie perie 290g |
| Záruka | 10 rokov |
| Vnútorný materiál | 100% recyklovaný SUPERSOFTTM 20 |
| Vonkajší materiál | DRILITE® LOFT 30D |
| Hmotnosť (kg) | 2,06 kg |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 170 cm |
| Typ spacáku | Múmiový dámsky |
| T - Komfort (podľa EN13537) | -35 °C |



