Light My Fire | FireKnife BIO
Light My Fire Swedish FireKnife BIO je ostrý, robustný a všestranný outdoorový nôž s pevnou, cca 9 cm čepeľou. Univerzálnym ho robí aj kresadlo ukryté v rukoväti. viac
Light My Fire Swedish FireKnife BIO je ostrý, robustný a všestranný outdoorový nôž s pevnou, cca 9 cm čepeľou. Univerzálnym ho robí aj kresadlo ukryté v rukoväti. Zároveň poteší každého, komu záleží na životnom prostredí, čepel je vyrobená z 80% recyklovenaj oceli, rokoväť a púzdro zasa z prírodného materiálu Terralene, ktorý je náhradou plastu z vlákien kokosových škrupín.
Swedish FireKnife má čepeľ z kalenej nehrdzavejúcej ocele Sandvik 12C27. Rukoväť z prírodného materiálu je príjemná na dotyk a umožňuje pevný a bezpečný úchop. Profilové brúsenie čepele je dostatočné aj k jednoduchému narezaniu triesok, pričom opačnú stranu noža možno použiť k práci s kresadlom Swedish FireSteel skrytom v rukoväti, ktoré bude váš dlhodobý pomocník pri všetkých outdoorových výpravách. Kresadlo vydrží až 3000 zapálení a hádže iskry s teplotou až 2980 °C.
Dĺžka čepele noža Swedish FIreKnife Bio je 8,9 cm a o kvalite a dlhej životnosti hovorí aj fakt, že je vyrobený vo Švédsku. V tomto noži nájdete univerzálneho pomocníka na akékoľvek outdoorové aktivity, ktorý Vám vydrží veľmi dlho.
Swedish FireKnife má čepeľ z kalenej nehrdzavejúcej ocele Sandvik 12C27. Rukoväť z prírodného materiálu je príjemná na dotyk a umožňuje pevný a bezpečný úchop. Profilové brúsenie čepele je dostatočné aj k jednoduchému narezaniu triesok, pričom opačnú stranu noža možno použiť k práci s kresadlom Swedish FireSteel skrytom v rukoväti, ktoré bude váš dlhodobý pomocník pri všetkých outdoorových výpravách. Kresadlo vydrží až 3000 zapálení a hádže iskry s teplotou až 2980 °C.
Dĺžka čepele noža Swedish FIreKnife Bio je 8,9 cm a o kvalite a dlhej životnosti hovorí aj fakt, že je vyrobený vo Švédsku. V tomto noži nájdete univerzálneho pomocníka na akékoľvek outdoorové aktivity, ktorý Vám vydrží veľmi dlho.
Parametre
| Rozmer | 220 x 45 x 35 |
|---|---|
| Hmotnosť (g) | 119 g |
| Krajina výroby | Švédsko |
| Výbava | Kresadlo |
| Klip / Spona | Áno |
| Materiál - čepel | kalená oceľ Sandvik 12C27 |
| Materiál - rukoväť | Terralene - Bioplast (z kokosovej škrupiny) |
| Dĺžka čepele | 8,9 cm |
| Materiál - púzdro | Terralene - Bioplast |
| Hrúbka čepele | 2 mm |







