Lifesystems | Intensity 545 Rechargeable Torch
Lifesystems Intensity 545 Rechargeable Torch je výkonná a odolná dobíjateľná ručná baterka s nastaviteľným svetelným kuželom. Je vybavená vysoko výkonnou Nichia diódou s 5 režimami svietenia. Maximálny svetelný tok je až 545 lúmenov. viac
Lifesystems Intensity 545 Rechargeable Torch je výkonná a odolná dobíjateľná ručná baterka vybavená vysoko výkonnou Nichia diódou s 6 režimami svietenia. Svietidlo Intensity 545 dosahuje maximálny výkon až 545 lúmenov a dosvit 45 - 200 metrov. Baterka sa dobíja priamo, pripojením microUSB kábelika, ktorý je súčasťou balenia. Je vybavená aj pútkom na zápästie. Ovládanie je jednoduche pomocou jedného veľkého tlačidla na konci baterky.
Vlastnosti produktu: Výkon 545 lúmenov; Nastavitelný kužeľ s dosvitom od 45 až do 200 metrov; Vysoko výkonná Nichia dióda led (biela); Vodeodolné hliníkové telo; 5 svetelných módov s rôznou intenzitou + blikanie; Výdrž Li-Ion batérie 16h; Dobíjacia Li-Ion batéria; USB kábel súčasťou balenia
Vlastnosti produktu: Výkon 545 lúmenov; Nastavitelný kužeľ s dosvitom od 45 až do 200 metrov; Vysoko výkonná Nichia dióda led (biela); Vodeodolné hliníkové telo; 5 svetelných módov s rôznou intenzitou + blikanie; Výdrž Li-Ion batérie 16h; Dobíjacia Li-Ion batéria; USB kábel súčasťou balenia
Parametre
| Materiál | Hliník |
|---|---|
| Vodeodolnosť | Áno |
| Rozmer | 13,3 x 2,9 x 2,9 cm |
| Hmotnosť (g) | 113 g |
| Režim svietenia | 6 |
| Doba svietenia | max. 16 hod |
| Zdroj energie | vstavaný Li - Ion aku 800 mAh |
| Zdroj svetla | Nichia LED dióda |
| Dosvit | max. 200 m |
| Svetelný výkon | max. 545 lm |
| Typ batérií | Vstavaný akumulátor |
| Farba svetla | Biela |
| Intenzita | max. 10110 cd |
| Priame nabíjanie | Áno - micro USB konektor |
| Zaostrovanie (meniteľný svetelný kužel) | Áno |

