Lifesystems | Intensity 480 Hand Torch
Lifesystems Intensity 480 Torch je výkonné svietidlo so svietivosťou 480 lúmenov na dve klasické "tužkové" AA batérie. Ponúka 5 prepínateľných svetelných módov, ktoré pokryjú potreby pri ktorejkoľvek aktivite. viac
Lifesystems Intensity 480 Torch je výkonné ručné svietidlo, baterka so svietivosťou (maximálnym výkonom) až 480 lúmenov. Ponúka 5 prepínateľných svetelných módov, ktoré pokryjú vaše požiadavky pri ktorejkoľvek aktivite. Svietidlo spĺňa certifikáciu vodeodolnosti IPX6 a má výbornú mechanickú odolnosť - odolá pádom z výšky až 2 metre. Baterka ja ovláda veľmi jednoducho, jedným výrazným tlačidlom na spodnej strane (dá sa dobre ovládať aj v rukaviciach). Súčasťou balenia je okrem baterku Lifesystems Intensity 480 Torch aj dvojica tužkových AA batérií a pútko na zápästie.
Vlastnosti produktu: 480 lúmenov; Nastaviteľný svetelný kužeľ s dostivom od 35 do 150 metrov; Vysoko výkonná Nichia biela LED dióda; 5 svetelných módov vrátane SOS signalizácie; Vodeodolné telo (IPX6) s popruhom na zápästie; 2x "mikrotužková" AA Alkalická batéria (súčasťou balenia); Doba svietenia až 35 hodín
Vlastnosti produktu: 480 lúmenov; Nastaviteľný svetelný kužeľ s dostivom od 35 do 150 metrov; Vysoko výkonná Nichia biela LED dióda; 5 svetelných módov vrátane SOS signalizácie; Vodeodolné telo (IPX6) s popruhom na zápästie; 2x "mikrotužková" AA Alkalická batéria (súčasťou balenia); Doba svietenia až 35 hodín
Parametre
| Materiál | Hliník |
|---|---|
| Vodeodolnosť | Áno , IP-X6 |
| Rozmer | 15,8 × 2,9 × 2,9 cm |
| Hmotnosť (g) | 150 g |
| Režim svietenia | 5 |
| Doba svietenia | max. 35 hod |
| Zdroj energie | 2x AA tužkové batérie (priložené) |
| Zdroj svetla | 1x Nichsia LED |
| Dosvit | max. 150 m |
| Svetelný výkon | 400 lm |
| Typ batérií | AA tužkové |
| Intenzita | max. 5680 cd |
| Priame nabíjanie | Nie |
| Zaostrovanie (meniteľný svetelný kužel) | Áno |

