Husky | Sally M
Husky Sally M je klasická softshellová bunda s príjemnou flísovou podšívkou. Bunda je vybavená nalaminovanou membránou, ktorá okrem vetruodolnosti zabezpečuje aj plnú vodeodolnosť s vodným stĺpcom 7000 mm. viac
Husky Sally M je klasická softshellová bunda s príjemnou flísovou podšívkou. Bunda je šitá z materiálu Extend-Pro Softshell s nalaminovanou membránou, ktorá okrem vetruodolnosti zabezpečuje aj plnú vodeodolnosť s vodným stĺpcom 7000 mm. Elasticita materiálu spolu s pohodlným voľnejším strihom zabezpečuje komfort pri nosení. Vetru- a vodeodolnosť materiálu sa spolu s pevnou tvarovanou kapucňou postarajú o ochranu pred nepriaznivým počasím. Spodný lem bundy je sťahovateľný. Hlavný zips aj zipsy na vonkajších vreckách sú vodeodolné a sú v kontrastnej, čiernej farbe, hlavný zips je pri brade ukončený prekrytím - "zipsovou garážou". Pre lepšiu priedušnosť pri aktívnom pohybe je bunda Sally M vybavená odvetraním v podpazuší.
Pánska bunda Husky Sally M je skutočne univerzálna, je vhodná na bežné outdoové využitie, na výlety do prírody, turistiku aj ľahšie športovanie, no rovnako dobre ju vyžijete aj na bežné nosenie v zlom počasí.
Pánska bunda Husky Sally M je skutočne univerzálna, je vhodná na bežné outdoové využitie, na výlety do prírody, turistiku aj ľahšie športovanie, no rovnako dobre ju vyžijete aj na bežné nosenie v zlom počasí.
Parametre
| Model | man / pánsky |
|---|---|
| Materiál | Extend-Pro Softshell |
| Zloženie | 100% Polyester |
| Vodeodolnosť | Áno (7 000 mm H20) |
| Vodný stĺpec | 7 000 mm H20 |
| Priedušnosť | 7 000 g/m2/24 hod |
| Vetruodolnosť | Áno |
| Rok kolekcie | 2016 |








