Husky | Nakron M
Husky Nakron M je všestranná, nepremokavá, priedušná a vysoko odolná pánska outdoorová bunda s kapucňou. Je určená pre všetky outdoorové aktivity aj za extrémne nepriaznivého počasia. viac
Husky Nakron M je všestranná, nepremokavá, priedušná a vysoko odolná pánska outdoorová bunda s kapucňou. Je určená pre všetky outdoorové aktivity aj za extrémne nepriaznivého počasia.
Husky Nakron M bunda je vyrobená z 3-vrstvového laminovaného materiálu (HUSKY PRE TECH 20 000) a je určená do náročných podmienok s extrémne nepriaznivým počasím, ale aj na každodenné nosenie. Nakronka je vybavená vysokým vodným stĺpcom 20 000 mm, ktorý Vás v kombinácii s kvalitnou DWR úpravou dokonale ochráni proti vetru i dažďu. Konkrétne nepremokavá a priedušná technológia s vodným stĺpcom: 20 000 mm H2O a priedušnosťou: 18 000 g/m2/24 h odvádza vlhkosť od tela a vďaka tomu ste v suchu a v teple. Tretia vrstva materiálu spĺňa požiadavky na pohodlie pri kontakte s pokožkou. DWR vodoodpudivé vonkajšie ošetrenie vrchnej vrstvy materiálu odevu zabraňuje presakovaniu vlhkosti a voda tak okamžite odteká po povrchu bundy vo forme guličiek. Funkčnosť bundy vyjadrujú: kompletne podlepené švy; vodeodolné zipsy; vnútorná léga hlavného zipsu s odvetraním perforáciou materiálu; vývod na slúchadlá; odvetranie v podpazuší na zips; kapucňa upraviteľná sťahovaním; spevnený šilt a vonkajšie aj vnútorné vrecká na zips.
Husky Nakron M bunda je vyrobená z 3-vrstvového laminovaného materiálu (HUSKY PRE TECH 20 000) a je určená do náročných podmienok s extrémne nepriaznivým počasím, ale aj na každodenné nosenie. Nakronka je vybavená vysokým vodným stĺpcom 20 000 mm, ktorý Vás v kombinácii s kvalitnou DWR úpravou dokonale ochráni proti vetru i dažďu. Konkrétne nepremokavá a priedušná technológia s vodným stĺpcom: 20 000 mm H2O a priedušnosťou: 18 000 g/m2/24 h odvádza vlhkosť od tela a vďaka tomu ste v suchu a v teple. Tretia vrstva materiálu spĺňa požiadavky na pohodlie pri kontakte s pokožkou. DWR vodoodpudivé vonkajšie ošetrenie vrchnej vrstvy materiálu odevu zabraňuje presakovaniu vlhkosti a voda tak okamžite odteká po povrchu bundy vo forme guličiek. Funkčnosť bundy vyjadrujú: kompletne podlepené švy; vodeodolné zipsy; vnútorná léga hlavného zipsu s odvetraním perforáciou materiálu; vývod na slúchadlá; odvetranie v podpazuší na zips; kapucňa upraviteľná sťahovaním; spevnený šilt a vonkajšie aj vnútorné vrecká na zips.
Parametre
| Model | Pánsky |
|---|---|
| Zloženie | DWR , Husky Pro Tech 20 000 , 4D Mechanical Stretch |
| Vodeodolnosť | Áno |
| Vodný stĺpec | 20 000 mm H2O |
| Membrána | 100% polyuretan |
| Priedušnosť | 18 000 g/m2/24 hod |
| Hmotnosť (g) | (L) 610 g |
| Vetruodolnosť | Áno |
| Vnútorný materiál | 100% polyester |
| Vonkajší materiál | 100% polyester |


















