Husky | Enemy Ľavá / Pravá Blue
Husky Enemy je trojsezónny spací vak, ktorý má nízku hmotnosť a malý prepravný objem. viac
Husky Enemy je trojsezónny spací vak, ktorý má nízku hmotnosť a malý prepravný objem. Je vyrobený z kvalitných materiálov, z vonkajšieho 40D 290T RipStop Nylon, z vnútorného Soft Nylon a z výplne, ktorú tvorí 7-kanálikové duté vlákno . Tieto materiály pôsobia izolačne, zabezpečujú teplotný komfort, ktorý nezklame ani pri prízemných mrazoch. Rozmery spacieho vaku Enemy sú 85 x 210 centimetrov a v zbalenom stave sú 35 x 20 centimetrov. Odporúčaná maximálna výška osoby je 185 centimetrov. Váži 1340 gramov. Súčasťou spacáku Enemy sú protišmykové pásy pre zafixovanie karimatky, aby držala pri spacáku, zateplovací golier, vnútorné sťahovanie okolo hlavy, vnútorným vreckom pre vytvorenie si vankúša, anatomickým a zatepleným zipsom, aby teplo neunikalo von a vreckami na drobnosti. Spacák Enemy je vhodné použiť na všetky outdoorové aktivity. Bez problémov sa dá využiť od začiatku jari až do konca jesene.
Parametre
| Materiál - výplň | Duté vlánko (7-kanálikové) |
|---|---|
| Rozmer | 85 x 210 cm |
| Konštrukcia | dvojvrstvová |
| Plnenie | 7- kanálikové duté vlákno |
| Vnútorný materiál | Soft Nylon |
| Vonkajší materiál | 40D 290T RipStop Nylon |
| Rozmer v zbalenom stave | 35 x 20 cm |
| Príslušenstvo | kompresný obal , protišmykové pásy pre zafixovanie karimatky , zateplovací golier , vnútorné sťahovanie okolo hlavy , zateplený anatomický zips |
| Hmotnosť (kg) | 1,34 kg |
| Dĺžka | 210 cm |
| Šírka | 85 cm |
| Teplota extrém | -12 °C |
| Max. výška osoby (odporúčaná) | 185 cm |
| Typ spacáku | Múmiový |
| Teplota komfort / high komfort | 6 °C |
| Vrecká | vnútorné vrecko pre vytvorenie si vankúša , vrecko na drobnosti |


