Husky | Athine 1,7
Husky Athine 1,7 je tenšia a skladná penová karimatka s hliníkovou fóliou s harmonikovým skladaním. viac
Husky Athine 1,7 je tenšia penová karimatka s hliníkovou fóliou s harmonikovým skladaním - tenšia verzia karimatky Husky Akord. Je vyrobená z Penového polyetylénu IXPE s pridanou vrstvou z hliníkovej fólie pre lepšiu tepelnú izoláciu. Výhodou karimatky je jej výnimočne nízka hmotnosť (iba 250 gramov), mechanická odolnosť voči poškodeniu (na rozdiel od nafukovacích a samonafukovacích karimatiek plní svoju úlohu aj pri prípadnom prepichnutí, porezaní, atď) a v neposlednom rade rýchla a ľahká zbaliteľnosť vďaka harmonikovému skladaniu, Karimatka Athin má rozmer 188 x 55 x 1,7 cm, zbalená meria 55 x 13 x 5 cm a ponúka hodnotu tepelnej izolácie R 1,8.
Parametre
| Materiál | Penový polyetylen IXPE , hliníková izolačná vrstva |
|---|---|
| Typ | Penová nenafukovacia s harmonikovým skladaním |
| Rozmer | 7 , 188 x 55 x 1 |
| Hmotnosť | 0,25 kg |
| Rozmer v zbalenom stave | udávaný: 55 x 13 x 5, zmeraný: 55 x 13 x 8 cm |
| Dĺžka | 188 cm |
| Šírka | 55 cm |
| Hrúbka | 1,7 cm |
| R - Tepelný koeficient | 1 , 8 |



