Husky | Akord 1,8
Husky Akord 1,8 je penová karimatka s hliníkovou fóliou s harmonikovým skladaním. viac
Husky Akord 1,8 je penová karimatka s hliníkovou fóliou s harmonikovým skladaním. Je vyrobená z Penového polyetylénu IXPE s pridanou vrstvou z hliníkovej fólie pre lepšiu tepelnú izoláciu. Výhodou karimatky je jej nízka hmotnosť (iba 360 gramov), mechanická odolnosť voči poškodeniu (na rozdiel od nafukovacích a samonafukovacích karimatiek plní svoju úlohu aj pri prípadnom prepichnutí, porezaní, atď) a v neposlednom rade rýchla a ľahká zbaliteľnosť vďaka harmonikovému skladaniu, Karimatka má rozmer 185 x 56 x 1,8 cm, zbalená meria 56 x 12 x 17 cm.
Parametre
| Materiál | Penový polyetylen IXPE , hliníková izolačná vrstva |
|---|---|
| Typ | Penová nenafukovacia s harmonikovým skladaním |
| Rozmer | 8 , 185 x 56 x 1 |
| Hmotnosť | 0,36 kg |
| Rozmer v zbalenom stave | udávaný: 56 x 12 x 17, zmeraný: 57 x 13 x 16 cm |
| Dĺžka | 185 cm |
| Šírka | 56 cm |
| Hrúbka | 1,8 cm |







