GSI | Santoku Paring Knife
GSI Santoku Paring Knife je veľmi kvalitný nôž s čepelou s dĺžkou 10 cm, ideálny na outdoorové varenie. Je vyrobený z nerezovej ocele a rukoväť je z maximálne príjemného mäkčeného materiálu pre komfortné a bezpečné uchyhopenie. viac
GSI Santoku Paring Knife je veľmi kvalitný nôž s čepelou s dĺžkou 10 cm, ideálny na outdoorové varenie. Je vyrobený z nerezovej ocele a rukoväť je z maximálne príjemného mäkčeného materiálu pre komfortné a bezpečné uchyhopenie. Nôž má nízku hmotnosť, je odolný, ostrý no dostatočne veľký na pohodlné varenie pri všetkých outdoorových dobrodružstvách - či už v kempe, alebo pri trekoch. Dobre však poslúži aj na záhrade, na chate, alebo ako výbava klasickej kuchyne. Samozrejmosťou je kvalitná ochrana čepele pre bezpečnú prepravu a skladovanie. Nôž GSI Outdoors Santoku Pairing Knife má hmotnosť iba 51 gramov.
Parametre
| Rozmer | celkový: 211 x 13 x 28 |
|---|---|
| Hmotnosť (g) | 51 g |
| Určenie | Kuchársky (Chef) |
| Celková dĺžka | 21 cm |
| Materiál - čepel | Nerezová oceľ |
| Materiál - rukoväť | Nylon |
| Dĺžka čepele | 10,2 cm |
| Materiál - púzdro | Plast |














