Gerber | Paraframe Mini
Gerber Paraframe Mini je jednoducho prenosný ľahký zatvárací nôž, ktorý je skvelou voľbou pre každodenné nosenie. viac
Gerber Paraframe Mini je jednoducho prenosný ľahký zatvárací nôž, ktorý je skvelou voľbou pre každodenné nosenie. Nôž je kompaktný, jednoducho sa čistí a otvára, a je praktickým doplnkom do vrecka alebo na opasok. V sérii Paraframe ponúka Mini najmenšiu veľkosť, ale zároveň zachováva to isté konštrukčné riešenie s rámovou poistkou. Na výrobu čepele bola použitá nerezová oceľ 7Cr17MoV, preverená inými nožmi od značky Gerber. Rukoväť nôža je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, je pevná a hladká na dotyk. Paraframe Mini disponuje poistkou Frame lock, ktorá zamedzuje nedobrovoľnému zavretiu čepele. Nôž je vybavený vreckovým klipom, ktorý sa stará o bezpečné jednoduché prenášanie.
Parametre
| Hmotnosť (g) | 43 g |
|---|---|
| Tvar čepele | Hladká |
| Rozmer - zatvorený | 79,5 mm |
| Klip / Spona | Áno |
| Poistka sklápania | Frame lock |
| Celková dĺžka | 13 , 3 cm |
| Materiál - čepel | Nerezová oceľ 7Cr17MoV |
| Materiál - rukoväť | Oceľ 3Cr13 |
| Dĺžka čepele | 5,35 cm |









