Fizan | RFP Trail-NW
Fizan RFP Trail-NW sú nové skladacie trekingové paličky s inovatívnym systémom uzamykania One Touch Locking system. viac
Fizan RFP Trail-NW sú nové skladacie trekingové paličky s inovatívnym systémom uzamykania One Touch Locking system, ktorý umožňuje rýchle otváranie a zatváranie (Rapid Fizan Pole) jediným dotykom. Stačí odstrániť gumičku a tyč sa sama otvorí a uzamkne. Paličky sú vyrobené z hliníkovej zliatiny 7075 s čiernou matnou eloxovanou povrchovou úpravou, ktorá zabezpečuje dlhšiu životnosť a ochranu pred atmosférickými vplyvmi a náročným používaním. Rukoväť RFP je prispôsobená tak, aby poskytovala optimálne pohodlie pri trail runningu a nordic walkingu. Palice majú pohodlný pákový zámkový systém z hliníka na nastavovanie dĺžky, ktorý umožňuje jednoduché nastavenie podľa preferencie. K paličkám je priložené praktické vrecko na ich uskladnenie po použití, vrátane tašky s príslušenstvom a návodom od spoločnosti
Fizan na správnu údržbu a používanie.
Fizan na správnu údržbu a používanie.
Parametre
| Materiál | Hliník ALU 7075 |
|---|---|
| Rozmer | zložené 39 / rozložené 110 - 135 cm |
| Hmotnosť (g) | 2 x 270 g |
| Rok kolekcie | 2023/24 |
| Krajina výroby | Taliansko |
| Príslušenstvo | prepravný obal , vymeniteľné pútka/rukavičky , 2 páry tanierikov , gumové koncovky |
| Určenie | Trekking , Nordic Walking |
| Držadlo | NW Grip + vymeniteľné pútka FR3 Air a FR Trek |
| Počet dielov | 4 |
| Pútko | Vymeniteľné |
| Systém skladania | Rozložením |
| Predĺžená rukoväť | Nie |
| Systém uzamykania dĺžky | One Touch Locking System |
| Priemer paličky | 14 / 16 mm |




